Sprzedaż hurtowa

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Partnerów Handlowych, uruchomiliśmy elektroniczny dostęp do oferty sprzedaży hurtowej. Podając swój login i hasło, otrzymacie Państwo dostęp do oferty produktów z  przydzielonym rabatem na wszystkie towary.


Jeżeli nie posiadasz jeszcze loginu oraz hasła dostępu do naszego systemu musisz zarejestrować się w naszym sklepie.

Zakładanie konta odbywa się w taki sam sposób jak detalistów z tą różnicą, iż dodatkowo należy wypełnić pole "FIRMA" i "numer NIP". Po założeniu konta należy przesłać do naszej firmy mailem  aktualne dokumenty rejestrowe NIP, REGON, wpis do ewidencji działalności gospodarczej lub KRS. Podane dane są weryfikowane przez nasz system i naszych konsultantów do spraw sprzedaży. Po pozytywnej weryfikacji, Klient otrzymuje na swoją skrzynke mail z informacją o otrzymaniu statusu hurtownika, co umożliwi zakup on-line w cenach hurtowych.

Jak dokonywać zakupów hurtowych ?
Aby dokonywać zakupów hurtowych, należy zalogować się w sklepie (logowanie klienta hurtowego). Po zalogowaniu się oprogramowanie sklepu automatycznie rozpozna Cię jako hurtownika - przy wszystkich towarach zamiast cen detalicznych, zobaczysz ceny z otrzymanym rabatem i w tych cenach będziesz dokonywał zakupów.
Minimalna kwota zakupów w hurtowni to 1000 zł (nie dotyczy odbiorców detalicznych).

Zapraszamy do współpracy
ASERPOL